Lista laureatów

 

Nazwisko i imię

Liceum

Rok

Nagroda

Nauczyciel biologii

Belka Mariusz

VI LO w Gdyni

2005

Wyróżnienie

Marzena Gross

Bieschke Magdalena

XX LO w Gdańsku

2000

Nominacja

Bohdanowicz Aleksandra

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2007

II

Danuta Bussler

Borowik Ewelina

Zespół Szkół Skórzanych i Ogólnokształcących w Starogardzie Gdańskim

2001

Nominacja

Beata Mokwa

Borucki Grzegorz

I LO im. Wł.Gębika w Kwidzynie

2000

Nominacja

Borzyszkowski Kamil

LO w Bytowie

2006

II

Krystyna Kuik

Bunikowska Anna

I LO im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku

2005

Wyróżnienie

Barbara Meyza

Bunikowska Ewa

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2008

II

Tamara Kropiowska

Czapiewski Piotr

I LO im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni

2000

2001

Nominacja

I

Leszek Ciesielski

Czarnacka Kamila

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2004

I

Tamara Kropiowska

Fiedorowicz Michał

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2000

I

Danuta Belau

Figarski Adam

I LO im. M.Kopernika w Gdańsku

2002

Główna

Barbara Morawska

Glaza Przemysław

LO w Czersku

2006

Główna

Witold Narloch

Gosz Bogusław

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2003

Wyróżnienie

Gutkowski Piotr

XX LO w Gdańsku

2000

Specjalna

Małgorzata Dominiak, Barbara Baracz-Jóźwik

Hajek Bartłomiej

I LO im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni

2000

2001

2002

Nominacja

Główna

Specjalna

Leszek Ciesielski

Jabłoński Wojciech

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2008

II

Tamara Kropiowska

Jasińska Małgorzata

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2004

Główna

Tamara Kropiowska

Kaczkan Monika

III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

2006

Wyróżnienie

Hanna Szarafińska

Kałuc Joanna

V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

2007

III

Tamara Kropiowska

Kałuc Katarzyna

V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku

2007

III

Tamara Kropiowska

Kaszubowski Łukasz

LO w Czersku

2003

Główna

Witold Narloch

Kawenka Tomasz

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2006

I

Tamara Kropiowska

Koliński Tomasz

II LO im. dr Wł.Pniewskiego w Gdańsku

2007

Główna

Izabela Stopa

Korzeniowska Katarzyna

III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

2002

Wyróżnienie

Hanna Szarafińska

Kowalska Kamila

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2005

Wyróżnienie

Małgorzata Kupczyk-Skodowska

Kozyra Anna

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2005

Wyróżnienie

Danuta Belau

Kruczkowski Adam

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2007

III

Tamara Kropiowska

Lemańczyk Anna

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2001

II

Danuta Belau

Leskiewicz Malwina

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2003

2004

Wyróżnienie

II

Tamara Kropiowska

Lewandowski Piotr

Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” w Gdańsku

2000

Nominacja

Łazińska Malwina

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2003

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Łopatniuk Paulina

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2000

Nominacja

Łuczyszyn Anna

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2006

2007

II

I

Tamara Kropiowska

Megier Weronika

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2008

Główna

Tamara Kropiowska

Meyer-Szary Jarosław

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2001

Nominacja

Anna Janicka

Mizgalska Danuta

IV LO im. KEN w Gdyni

2000

Nominacja

Niedoszytko Piotr

LO im. M.Curie-Skłodowskiej w Tczewie

2000

Główna

Bożena Kloska

Nowatkiewicz Małgorzata

V LO im. S.Żeromskiego

2005

II

Krystyna Andrzejew-ska-Nowacka

Pacholska Agnieszka

I ALO im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni

2003

Wyróżnienie

Leszek Ciesielski

Pettka Katarzyna

II LO w Chojnicach

2000

Nominacja

Pietrzkiewicz Krzysztof

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2005

II

Tamara Kropiowska

Rozkwitalska Joanna

II LO im. Bolesława Chrobrego w Sopocie

2001

Nominacja

Grażyna Czuchnowska

Schweiger Paweł

III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

2002

2003

I

II

Marek Szumacher

Sęk Małgorzata

VI LO im. W.Sierpińskiego w Gdyni

2000

Nominacja

Stelmaszyk Michał

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2004

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Stępień Barbara Krystyna

V LO im. S.Żeromskiego w Gdańsku

2002

2003

Wyróżnienie

I

Krystyna Andrzejewska-Nowacka

Stępniewski Paweł

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2008

I

Tamara Kropiowska

Stolarska Ewelina

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2008

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Strechlau Kamila

II LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu

2005

Wyróżnienie

Hanna Pietras

Szczepaniak Sylwia

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2003

I

Tamara Kropiowska

Szlejf Aleksandra

VI LO im. W.Sierpińskiego w Gdyni

2008

II

Grażyna Grzymała

Szymański Aleksander

Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni

2002

Wyróżnienie

Magdalena Burczyk

Środa Maciej

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2006

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Tarnowska Tamara

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2005

II

Tamara Kropiowska

Wadas Sonia

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2008

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Wiśniewski Bartosz

Gdyńskie Liceum Katolickie

2000

Nominacja

Witzling Dorota

I ALO im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni

2007

II

Beata Ulczyńska

Wnuk-Lipiński Stanisław

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2006

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Wójcik Tomasz

II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku

2005

Wyróżnienie

Tamara Kropiowska

Wróblewska Małgorzata

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2008

I

Alicja Nowak

Wysocki Piotr

III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

2005

2006

Główna

Wyróżnienie

Hanna Szarafińska

Żylicz Jan

III LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni

2005

I

Małgorzata Kupczyk-Skodowska